Today is Monday, 27 May 2019
Lection

Parish Announcement


V Niedziela Wielkanocna Ogłoszenia parafialne


V Niedziela Wielkanocna
Brak ogłoszeń na dzisiejszy dzień

Ogłoszenia parafialne na następne dni

25.06.2019, Tuesday
 • Organizujemy z naszej Parafii następujące wyjazdy autokarowe:

  • do Ziemi Świętokrzyskiej w dniach od 25 do 29.06.2019r. (według poniższego programu)

   

  Ziemia Świętokrzyska 25-29.06.2019r.

   

  Ramowy program:

  1 dzień – 7:00 wyjazd sprzed Kościoła i przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej z cudownym obrazem Świętej Rodziny – zwiedzanie i msza św. Następnie przejazd na nocleg do Leśnego Dworka w Cisowie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

  2 dzień – po śniadaniu przejazd do Opatowa– zwiedzanie unikatowego dzieła architektonicznego – kolegiaty św. Marcina.Najcenniejszym zabytkiem kolegiaty jest nagrobek Krzysztofa Szydłowieckiego – słynny „lament opatowski”. Dalej przejazd do Sandomierza, zwiedzanieStarego Miasta wraz z pozostałością murów obronnych z XIV w. Brama Opatowska i Ucho Igielne, zabytkowy rynek wraz z otaczającymi go kamienicami i ratuszem. Powrót do Leśnego Dworka, obiadokolacja, nocleg.

  3 dzień – śniadanie i wyjazdna zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskiń Polski - Jaskini Raj. Następnie przejazd do Chęcin: zwiedzimy Zamek Królewski,„Niemczówkę” - kamienicę z 1570 roku w stylu renesansowym. Dalej przejazd doChmielnika– zabytkowa Synagoga, kościół św. Trójcy, cmentarz żydowski, „Gęsia studnia”. Powrót do Cisowa, obiadokolacja, nocleg.

  4 dzień – po śniadaniu przejazd do Świętej Katarzyny, Klasztor Bernardynek i kościół św. Katarzyny, Kapliczka Świętego Franciszka, Źródełko Św. Franciszka, którego woda według wierzeń ludowych ma specjalne właściwości. Następnie przejazd do Oblęgorka, gdzie znajduje  się  Pałacyk Henryka Sienkiewicza ofiarowany pisarzowi w roku 1900 przez polskie społeczeństwo z okazji 25-lecia pracy pisarskiej. Powrót na obiadokolację i nocleg do Cisowa.

  5 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Kielc, zwiedzanie: Park Staszica, Aleja Gwiazd, Ulica Sienkiewicza, Katedra pw. Wniebowzięcia N.M.P, Pałac Biskupów Krakowskich – jeden z piękniejszych zachowanych pałaców w Polsce, pomnik dzika. Po zwiedzaniu wyjazd w kierunku Poznania. Przyjazd w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

   

  Koszt: 650zł

  Cena całkowita i zawiera: transport autokarem, 4 noclegi w Leśnym Dworku w Cisowie, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników miejskich.

   

  Zgłoszenia przyjmuje Ks. Marian Kara C.Or. (tel. kom. 601893094)

16.08.2019, Friday
 • Organizujemy z naszej Parafii następujące wyjazdy autokarowe:

  • do Mrzeżyna - wczasy nad morzem od 16 do 26.08.2019r.

  Zgłoszenia przyjmuje Ks. Marian Kara C.Or. (tel. kom. 601893094)

16.09.2019, Monday
 • Organizujemy z naszej Parafii następujące wyjazdy autokarowe:

  Bałkańską przygodę”- wczasy w Bułgarii od 16 do 26.09.2019r. (według poniższego programu )

  „Bałkańska przygoda”- wczasy w Bułgarii 16-26.09.2019r.

  złote, piaszczyste plaże, oblewane ciepłymi wodami Morza Czarnego

  pyszne wina, rakija i doskonała regionalna kuchnia

   

  Ramowy program wycieczki:

  1 dzień – 3:00 wyjazd z Poznania, przejazd tranzytowy do Sibiu w Rumunii. Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

  2 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Złotych Piasków w Bułgarii. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

  3 dzień – wypoczynek

  4 dzień – wypoczynek

  5 dzień – półdniowa wycieczka do Bałcziku, zwiedzanie Pałacu Królowej Marii oraz przepięknego ogrodu botanicznego gdzie możemy podziwiać małe wodospady i mostki takie jak "most westchnień", który został zbudowany w stylu weneckim i gdzie zgromadzono ponad trzy tysiące różnych gatunków roślin, w tym setki rodzajów kaktusów i drzew oraz palm.

  6 dzień – wypoczynek

  7 dzień – półdniowa wycieczka do słynnego delfinarium w Warnie

  8 dzień – wypoczynek

  9 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Sofii. Zwiedzanie stolicy Bułgarii, następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

  10 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd tranzytowy do Szeged na Węgrzech. Krótkie zwiedzanie miasta tj. najważniejszego i jednego z najpiękniejszych zabytków sakralnych na Węgrzech jakim jest Kościół Wotywny Dom Templom. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  11 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Poznania ok. północy i zakończenie wycieczki.

  Koszt: 2070zł + 30 euro.

  Cena całkowita i zawiera: transport autokarem, 10 noclegów w hotelach, 2 śniadania i 3 obiadokolacje w hotelach tranzytowych, w hotelu w Złotych Piaskach formuła All Inclusive - bufet /wszystkie posiłki, napoje, napoje alkoholowe - lokalne w cenie/, opiekę pilota-przewodnika na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie KL i NNW za granicą, bilety wstępu.

  Zgłoszenia przyjmuje Ks. Marian Kara C.Or. (tel. kom. 601893094)

polski  english  deutsch  française Dodaj stronę do ulubionych! 
filipini Gazeta parafialna - 'Rodzina Parafialna'
 

Copyright 2003-2019 © Kongregacja Oratorium Św. Filipa Neri i parafia pw. NMP Matki Kościoła w Poznaniu
statystyka Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Kalendarz
Czytania
Kongregacja Oratorium Św. Filipa Neri - Poznań
Kongregacja Oratorium Św. Filipa Neri w Poznaniu